Duyuru Melodi 16 Şükran doğum günü

@ynur

PSP GRAFİK TASARIM
PSP DESIGN
Canım arkadaşım değerli dostumuz Şükran , Doğum günü kutlu olsun nice mutlu yıllar dilerim..
sevdiklerinle ve sevenlerinle nice güzel yılların olsun...İyi ki varsın....

dgs.jpg

Çoooooook teşekkür ederim. Harika bir sürpriz oldu bu. Emeğine ellerine sağlık Aynurcummm. Çok duygulandım. İyki varsın. Hep birlikte nice güzel yıllarımız olurumarım.xsmyx (25)xsmyx (308)xsmyx (24)xsmyx (315)

Çoooooook teşekkür ederim. Harika bir sürpriz oldu bu. Emeğine ellerine sağlık Aynurcummm. Çok duygulandım. İyki varsın. Hep birlikte nice güzel yıllarımız olurumarım.xsmyx (25)xsmyx (308)xsmyx (24)xsmyx (315)
Amin inşallah canım benim seviliyorsunnnnnnn

MELODİ, yeni yasında mutlu huzurlu sıhhat ve afıyetler temennı eylerım. NICE MUTLU YILLARA...

melodimmmmmmmmmm iyiki doğmusum sağlıklı huzurlu yaşlara canimxsmyx (308)xsmyx (24)

Tüm hayallerinin gerçekleştiği ve hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olduğun bir ömür diliyorum. iyi ki doğdun, iyi ki varsın MELODİ..

biskuvili-pasta-600x3t5cja.png

Not: çok yeme şekerin çıkar.​

Hayat o güzel yüreğine daima umut ,huzur ,sağlık ve mutluluk bıraksın...Yüreğinin götürdüğü güzel yılların olsun ŞÜKRANIM...Her anın her yılın ve her yaşınn kutlu ve mutlu olsunn.....Hep var ol.....xsmyx (25)xsmyx (24)

Saglıklı Mutlu Huzurlu Yaşların Olsun Şükranım Sevdiklerinle Beraber.. Dogum Günün Kutlu Olsunn...xsmyx (24)

Sevgili Melodi sevdiklerinizle beraber sağlıklı, mutlu nice yıllar dilerim..Doğum gününüz kutlu olsun..

H1e7Y9s.gif

Sevgili Melodi sevdiklerinizle beraber sağlıklı, mutlu nice yıllar dilerim..Doğum gününüz kutlu olsun..

H1e7Y9s.gif
Çok teşekkür ederim Leyal. Hep birlikte güzel günlere.

Doğum Günün Kutlu Olsun Arkadaşım, Sevdiklerinle Nice Sağlıklı Mutlu Huzurlu Yıllar Dilerim...

Doğum günün kutlu olsun değerli, güzel gönüllü insan... Allah sağlıklı hayırlı ömür versin inşallah.... Sevdiklerinle mutlu huzurlu sağlıklı yıllar dilerim...xsmyx (24)xsmyx (24)xsmyx (24)

Doğum günün kutlu olsun değerli, güzel gönüllü insan... Allah sağlıklı hayırlı ömür versin inşallah.... Sevdiklerinle mutlu huzurlu sağlıklı yıllar dilerim...xsmyx (24)xsmyx (24)xsmyx (24)
Çoook teşekkür ederim ağammm.xsmyx (307)

Tüm hayallerinin gerçekleştiği ve hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olduğun bir ömür diliyorum. iyi ki doğdun, iyi ki varsın MELODİ..

biskuvili-pasta-600x3t5cja.png

Not: çok yeme şekerin çıkar.​
Çok teşekkürler Faroz. Diyetteyim çok yemem :))

Hayat o güzel yüreğine daima umut ,huzur ,sağlık ve mutluluk bıraksın...Yüreğinin götürdüğü güzel yılların olsun ŞÜKRANIM...Her anın her yılın ve her yaşınn kutlu ve mutlu olsunn.....Hep var ol.....xsmyx (25)xsmyx (24)
Çoookk teşekkür ederim Meleğimmm. Güzel dileklerin için. Hep beraber var olalım. xsmyx (307)

Üst Alt