Duyuru LADYNUR ( ADMİN )

F@ROZ

⭐Teknik Admin⭐
Yönetici
ADMİN
Web sitesi
www.youtube.com
Selam arkadaşlar.
Eski Adminlerimiz'den LADYNUR, tekrar Admin olarak görevine devam edecektir. Kendisine Adminlik görevinde başarılar dilerim.
Aramıza tekrar hoşgeldin LADYNUR.

Selam arkadaşlar.
Eski Adminlerimiz'den LADYNUR, tekrar Admin olarak görevine devam edecektir. Kendisine Adminlik görevinde başarılar dilerim.
Hoşbuldum Teşekkür ederim F@ROZ HOCAM, Tekrar eski evimde olmak ve Tekrar eski Konuma layık Gördüğün için Teşekkür ederim...

Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum başarılar Lady Nur xbravox (780)

HOŞGELDİNİZ LADYNUR xsmyx (25) ; SİZE BÜYÜK BAŞARILAR VE İYİ İŞBİRLİĞİ DİLİYORUM

Hayırlı olsun Nurcummm. Eski görevine yeniden hoş geldin. Hep beraber nice başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Birlikteliğimiz daim olsun. Tebrikler başarılar... xbravox (780) xbravox (780) xbravox (780) xbravox (780) xbravox (780)

Hayırlı olsun Nurcummm. Eski görevine yeniden hoş geldin. Hep beraber nice başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Birlikteliğimiz daim olsun. Tebrikler başarılar... xbravox (780) xbravox (780) xbravox (780) xbravox (780) xbravox (780)
Canımmm Çok Teşekkür ederim Hoşbuldum,Rütbe olsada olmasada sizlerleyim elimden ne gelirse yardıma hazırım.El ele herzaman güçlü olacağız .Aminnnnnnnxsmyx (24)xsmyx (308)....

Adminlik Görevin Hayırlı olsun Nur..
Yeni sorumluluğunda Tecrübenle, azim ve yeteneğinle sitemize katkılarda bulanacağından emin olarak görevinde başarılar dilerim....

Adminlik görevin hayırlı olsun Lady Nur, yeni görevinde başarılar dilerim

Adminlik Görevin Hayırlı olsun Nur..
Yeni sorumluluğunda Tecrübenle, azim ve yeteneğinle sitemize katkılarda bulanacağından emin olarak görevinde başarılar dilerim....
Çok Teşekkür ederim AYAZZ güzel dileklerin için.Elimden gelen ne varsa yapacağımdan emin olabilirsiniz...

Hayırlı Olsunn Nurum Çok Mutlu Oldum . Ailene Tekrar Hg Nurumm Seviliyorsunxsmyx (308)xsmyx (24)

Hayırlı Olsunn Nur

Selam arkadaşlar.
Hayırlı olsun Leydimmm görevinde basarılar dilerimm . kjıuh xbravox (780)

LADY NUR hayırlı olsun_muvaffakiyetler....

Üst Alt