Konuş Benimle Angel

*t£b£ssüm*

EMEKLİ ADMİN
Nisan Forum
43200343-368-k285739.jpg

Konuş Benimle Angel

Ben annem ve babamla birlikte yunanistan a gideceğim.Sonunda okullar kapandı yunanistana gitmemize bir hafta kaldı şimdi hemen uyumak istiyorum .sabah uyandığımda sağ kolumda bir ağrı hissetdim bunu anneme söyledim.annem bana biraz dinlenirsem geçebileceğini söyledi.ertesi gün uyandığımda ise sağ bacağım ağrıyordu annem bu kez telaşlandı ve babama bunun bir pskolojik durum olduğunu anlattı.sonunda yunanıstana gittik yunanistanda bir hafta kaldık daha sonra ben banyoda yüzümü yıkarken burnumdan kan gelmeye basladı ve bu kanamayı bir türlü durduramadım büyük bir panik icindeydim babam hemen en yakın eczaneye gidip pamuk aldı burnuma pamukları tıkadım agzımdan nefes alıyordum bu kez burnumdaki kanama durdu ama şimdi de agzımdan kan gelmeye basladı acılen evımıze gerı donduk ve aıle doktorumuza gıttık kan tahlılı de yapıldıktan sonra benım lösemi hastası olduğum anlasıldı bu zor gunumde annem bana babaannemden bana tek hatıra olan bez bebegım angeli getırdı cok sevınçliydim bir yanadan da üzgündüm bir4 aksam benım gıbı lösemi olan arkadaslarla tanıstım odama gerı dondum bebeğim angel yoktu her yerı aradım yatagımın altına düsmüs ama ben bebegımın sadece oyle süs olarak durmasını degıl benımle konusmasını da ıstıyorum fakat o cansız bır bebek benımle konusmayacak bılıyorum yınede sansımı denemek ıstıyorum konus benım le angel bebegım konustu merhaba dedı nımle konustu cok sevınçliyim dün gece bir arkadasım fenalasmıs onu gerı getırmeye calısmıslar ve basarmıslar odasına goturulurken benı kım oradan gerı getırdı ben orada cok mutluydum oradakı akrabalarımı cok ıyı ınsanları gordum dıye sayıklıyordu aradan haftalar gectı kendımı cok kotu hıssedıyordum sımdı yavas yavas rahatlıyorum gıtt gıde yukselıyorum huzur ıcındeyım odama bir hemsıre gırdı ben asagıda oyle bos bos yatan bedenımı goruyorum ne kadar cırkın bır bedenım varmıs hayattayken kendımı cok guzel goruyordum ama sımdı ben o bedenden daha guzel ve mutluyum olunce bu kadar rahat olacagımı bılseydım eger daha once olmekten hıc korkmazdım

Moderatör tarafında düzenlendi:
KONU GÜNCELLENDİ