Güzel Hikayeler Hoş Geldin Sevdam

LEYAL

BAYAN SÜPER MOD
Süper Modaratör
Katılım
30 Ağu 2011
Mesajlar
288
Tepkime puanı
526
Puanları
93
s2jxp4.md.jpg


Hoş Geldin Sevdam

Geceyi sessizce bitirmeye hazırlanırken çalan kapının sesiyle irkildi. Nicedir kimse gelmemişti kapısına. Kimseyi de istemiyordu zaten. İçindeki maviler donmuştu. Bir sevdayı tek başına yaşamayı seçmişti. Yalnızlığının sorumluluğunu taşıyacak kadar yürekliydi. Geceler bir sancı olup içine işlerdi; ama yüreğinin en güzel yerine oturttuğu o sevdayı düşündükçe içine yayılan Sıcaklık alıp götürürdü tüm sancılarını.

Ne kadar zamandır böyleydi, ne kadar zamandır en yakın dostu özlem olmuştu, hatırlamıyordu. Evet özlüyordu. Çünkü özlemin içinde o deli sevdasını buluyordu. Gidenlerin arkasından ağıt yakmamayı çoktan öğrenmişti; ama bu başkaydı. Kimseyi onun kadar sevmemişti. Birine anlatmaya kalksa sözcükler yetmiyor, acizleşiyordu. Neye benzetse, bir yeri eksik kalıyordu. Hep ona dokunmak, hep onu hissetmek ve hep onu yaşamak istiyordu. Bu yüzden onun olmamasını bile umursamıyordu artık. Sevdasını, sevgilisi olmadan yaşıyordu.

O gittiğinden beri hayatına girip çıkan kimseyi kabullenememişti yüreği. Başka bedenlerle; ama onunla sevişmişti. Sonra da utanmıştı kendinden.. Her sevişmesi üçlü bir ihanetle sonuçlanmıştı. Kendini, bitmeyen sevdasını ve o yabancı bedeni aldatmıştı hep...

Kapıyı açmak için yerinden kalktığında Masada duran deli sevdasının yazdığı bir yazıya ilişti gözü.. “Gözlerini almalıydım karşıma, aldım. Her yerime aldım seni.. Günler geçtikçe her dokun işliyor bir yerlerime. Masmavi bir yere götürdün beni, kendimi göreyim diye.. Ellerimi tuttun benim, kanım daha hızlı aksın diye.. Dudaklarımı öptün benim, kafamı yastığa koyduğumda seni düşleyeyim diye.. Çünkü sen bunları yaparken aslında beni hayata döndürdüğünün farkında değildin. Paylaştığımız her şey çok güzel; ama korkuyorum.. Günün birinde sensiz bırakılmaktan, sensiz kalırsam bir hiçlikte yok olmaktan korkuyorum. Bu yüzden benliğimi kaplayışını durdurmak istiyorum; ama yapamıyorum. Ben hep seninle bir Dakika öncesinden daha çok şeyi bütünleştirmek istiyorum.”

Bilmem kaçıncı bin kez okuduğu yazıyı bir kez daha okurken kapının ısrarla çalındığını fark etti. Mektubu bıraktı, kapıya doğru yürüdü ve açtı. Deli sevdası kapıdaydı. “Hoşgeldin” dedi, sessizliği tükendi, hüzün tükendi, özlem tükendi.. Artık aşkın vaktiydi ve tükenmemesi gereken tek şey aşktı...

Mehmet Coşkundeniz
 
  
 

Melodi16

ADMİN
Yönetici
Nisan Forum
Katılım
10 Haz 2012
Mesajlar
11,491
Tepkime puanı
7,216
Puanları
200
Eline sağlık Leyal. Güzel paylaşım için teşekkürler.
 
    

LEYAL

BAYAN SÜPER MOD
Süper Modaratör
Katılım
30 Ağu 2011
Mesajlar
288
Tepkime puanı
526
Puanları
93
Güzel yorumunuza ben teşekkür ederim.
 
    

Ayazz

ADMİN
Yönetici
Nisan Forum
Katılım
9 Nis 2012
Mesajlar
29,493
Tepkime puanı
8,662
Puanları
250
Konum
SAKARYA
Ellerine sağlık Leyal, güzel paylaşım için teşekkürler...
 
    

F@ROZ

TEKNİK ADMİN
Yönetici
Nisan Forum
Katılım
4 Şub 2010
Mesajlar
68,323
Tepkime puanı
23,846
Puanları
300
Konum
Kocaeli
Emeklerin için çok teşekkür ederim LEYAL...
 
    

nurhanım

VİP ÜYE
Özel Üye
Katılım
11 Şub 2018
Mesajlar
454
Tepkime puanı
231
Puanları
43
Yaş
60
Ellerinize sağlık çok güzel paylaşım için teşekkürler
 
    
 
 

Similar threads


 
 
Üst Alt