Güzel Hikayeler Her Gördüğüm Sen

LEYAL

BAYAN SÜPER MOD
Süper Modaratör
Katılım
30 Ağu 2011
Mesajlar
288
Tepkime puanı
526
Puanları
93
ibgo9R.md.gif


Her Gördüğüm Sen

Gözlerim sen sen bakıyor bu ara. Her gördüğüm şey sensin aslında. Ne garip öyle değil mi, böylesine kaptırır mı insan kendini aşka? Düşünsene meleğim, kendini kaptırmazsan aşk, aşk mıdır? Frenlememeli insan kendisini, bir an sonrasını bile düşünmemeli. Aşkı ancak o zaman taa derinde, en derinde hissedebilir insan.

Aşk varken en mutlu, en güler yüzlü, en keyifli, en deli oluyorum ben. Aşk varken her şeyi en tepede, zirvede yaşamak istiyorum çünkü. Aşkın coşkusuyla dolup taşıyorum ve hiçbir şekilde "Dur" demiyorum kendime. Hesabım yok. Ve meleğim, aslında benim hayatımdaki her şeyin "en"i sensin. En güzel sensin, en tatlı sensin, en anlayışlı sensin, en harika sensin... Aslında aşk sensin ve bu yüzden bütün "en"leri hak ediyorsun.

Aşkı böyle dolu dizgin yaşarken bir duvara çakılmak da var elbette. Nasıl tutkuyu ve mutluluğu dorukta yaşıyorsam, çakılırsam bir gün hüznü de en dipte yaşayacağımı biliyorum. Ama bunu göze almazsa insan aşkta böylesine zirveye ulaşabilir mi? Böyle derin hissedebilir mi aşkı?

Düşünüyorum da, aşk konusunda riske girmekten kaçınan ve üzülmekten korkup, yüreklerini bir sevgilinin ince dokunuşlarına kapayan insanlar yaşadıklarını mı sanıyorlar acaba? Yaşamın gerçek tadını alabilmek ancak aşkla mümkün. Aşka yüreğini koşulsuz açmakla mümkün. Öyle ucundan kıyısından yaşamakla olmaz bu iş. Ya tam vereceksin aşka kendini ya hiç bulaşmayacaksın. Başka ihtimali yoktur bunun.

Sen meleğim, yüreğimde bir tahtta oturuyorsun. Aşka dair ne varsa hepsini ayaklarının altına sermek istiyorum. Bana yaşattığın mutluluğun karşılığını verebilir miyim bilmiyorum; ama, çalışacağım. Seni bu dünyanın en mutlu insanı yapmak için uğraşacağım. Yaşadığım son güne kadar sana bakacak gözlerim, seni görecek. Her gördüğüm hep sen olacaksın, söz veriyorum. Senden önce yaşadıklarımı karanlık bir odaya kaldırıp kilitliyorum kapısını. Evet, sana ulaşmak için onların hepsini yaşamam gerekiyordu. Yaşadım ve bitti. Şimdi seni, sadece seni yaşamak, seninle yaşamak istiyorum.

Mehmet Coşkundeniz
 
  
 

Melodi16

ADMİN
Yönetici
Nisan Forum
Katılım
10 Haz 2012
Mesajlar
11,491
Tepkime puanı
7,216
Puanları
200
Hala var mı aşk bilmiyorum ama, güzel hikaye. Paylaşım için teşekkürler Leyal
 
    

F@ROZ

TEKNİK ADMİN
Yönetici
Nisan Forum
Katılım
4 Şub 2010
Mesajlar
68,323
Tepkime puanı
23,846
Puanları
300
Konum
Kocaeli
Emeklerin için çok teşekkürler LEYAL..... Muhteşem...
 
    

LEYAL

BAYAN SÜPER MOD
Süper Modaratör
Katılım
30 Ağu 2011
Mesajlar
288
Tepkime puanı
526
Puanları
93
Güzel yorumlarınıza ben teşekkür ederim.
 
    

Ayazz

ADMİN
Yönetici
Nisan Forum
Katılım
9 Nis 2012
Mesajlar
29,493
Tepkime puanı
8,662
Puanları
250
Konum
SAKARYA
Ellerine sağlık Leyal, güzel paylaşım için teşekkürler...
 
    
 
 
 
 
Üst Alt