Hayırlı Cumalar E -Kartları ,Cuma Kartları

MineAsu

EMEKLİ ADMİN
Nisan Forum
Bir dua gönderiyorum hepinize, sağlık, mutluluk, huzur olsun, sevdikleriniz yanınızda, dünyanız barış dolsun, Allah’ın selamı üzerinize olsun hayırlı cumalar dilerim
4uvszi.jpg

Allah aşkı neler yaptırmaz ki insana? Bir can değil, binlercesi feda olsun yoluna. Cumanız Mübarek Olsun

2gpsr1.jpg

“İki dua vardır ki, reddedilmez; o dua edenlerle Allah arasında bir perde yoktur; Biri, zulüm gören kişinin duası öbürü de mü’minin kardeşine gıyabında ettiği dua

756sd7.jpg

Cennet bahçelerinin gülleri yüzüne, bülbüllerin nağmeleri diline, Allah sevgisi gönlüne, bu güzel günün bereketi üzerine olsun. Hayırlı nurlu cumalar.

4uvszi.jpg

Allah’ım! Dillere destan, yüreklere ferahlık olan merhametin ile günahlarımızı affeyle. Amin tüm müslümanların cuması mübarek olsun. Hayırlı, bereketli, huzurlu ve sağlık dolu günler dilerim.

5j1s03.jpg

İmkanların bittiği yerde iman vardır. Derdin ne kadar büyük olursa olsun, derdinden büyük ALLAH vardır. Cumanız Mübarek Olsun.

3ams8t.jpg

Güneşin pembeliğiyle doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizle olsun. Hayırlı cumalar dilerim.

1uzses.jpg

Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. Saadetler hepimizin olsun. Ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun. Cumanız mübarek olsun.

denemeqfs4zzlsa0.jpg

Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi. Cumanız mübarek olsun.

deneme-cumaczspy.jpg

Önce yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. Sende dua et Allah için. Cumanız mübarek olsun.

10-tys93.jpg

Cuma gibi günümüz var. İslam gibi dinimiz var. Muhammed gibi sahimiz var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne. Cumanız Mübarek Olsun.

2-zfs2d.jpg

Umutsuz kapılar vardır açılmaz, Rabbimin kapısı büyüktür, kapanmaz Sen umudunu kaybetme Rabbim kulunu bırakmaz… Hayırlı Cumalar

Emeğine sağlık olsun Minecim paylaşım için teşekkürler

Eline emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler...

ben teşekkür ederim beğenileriniz için arkadaşlar

Emeğine sağlık,Mineciğim paylaşımın için teşekkür ederim...

KONU GÜNCELLENDİ.

Üst Alt