Dua Hatim Duası

F@ROZ

⭐Teknik Admin⭐
Yönetici
ADMİN
Web sitesi
www.youtube.com
Hatim Duası

Hatim’in Kelime Anlamı Son’a erdirmek ve Bitirmek Anlamına Gelmektedir.Kuran-ı Kerim Baştan Sona Kadar Okudunuz ve Bitirdiniz Kuranı Hatmetmiş Olursunuz.(Allah Herkese Nasip Etsin)

Kuran-ı yüzündende Okusanız Ezberede Okusanız Fark Etmez.Kuranı Okudunuz bitti Sonrasında Yazmış Olduğumuz Hatim Dua’sını Okursanız Herşey Tamam Olmuş Olur.

HATİM DUASI :

Allahım Yanlız Sana Kulluk Ediyor ve Sadece Senden Yardım İstiyoruz.

Dergahına El Açmış Bu Kullarını Doğru Yoldan Saptırma Yarabbim.İman ve Kuran’dan Bizleri Sen Ayırma Yarabbim.

Sayısız Binbir Nimetler İçinde Bulunup, Seni Gönlümüze Koyduğun Nurunla Tanıyoruz Yarabbim.

Sayılı Nefeslerin ve Ömür Kandilinin Elbet Bir Gün Söneceğini Biliyoruz.Bu Aleme İnançlı Olarak Geldik ve İnançlı Olarak Senin Huzuruna Geri Dönmek İstiyoruz Yarabbim.

Zatına Layık Olan Amelleri Gerçekleştiremedik, Kulluk Zamanımızda Sayısı Bilinmeyen Kusurlar İşledik.Rahmete Açılan Kapı Senin Kapının Olduğunu Öğrendik.Senin Kapından Tüm Müminleri Boş Döndürme Yarabbim.

Senden Başka Gayesi Bulunmayan Gece gündüz Secdenden Ayrılmayan İşlenen Hatalar Kusurlar ve Günahlar İçin Canı Gönülden Ağlayan Kullarını Affeyle Öyle Gönder Yarabbim.

Okumuş Olduğumuz Sure-i Şerifeleri, Çektiğimiz Kelimei tevhid ve Tesbihleri Sen Kabul Eyle Yarabbim.Aziz Nebi’nin Saf ve Temiz Ruhuna Arzediyor ve Kendisinden Şefaat Bekliyoruz Sen Kabul eyle Yarabbim.

Anamızın Babamızın, Eşimizin, Dostumuzun ve Tüm Müslümanların Kabirlerini Rahman Eyle Yarabbim.

Yazmış Olduğumuz Hatim Dua’sını Okuyan Tüm Cemaate Sırat Köprüsü Üzerinde Selamete Kavuşanlardan, Habibinle Birlikte Cennet Kapısından Girenlerden Eyle Yarabbim.

Yazımızı Okuyan Kardeşleriminde Analarını Babalarını Ahirete Göçmekte Olan Yakınlarını Bu Ziyafeti Kurani-yyeden Sen Hissedar Eyle Yarabbim.

Gönüllerimizde Bulunan İhtirasları Yok Et, Biz Kullarınıda Sevdiklerinin Arasına Dahil Eyle Yarabbim.

Bizleri Her Zaman Sırat-ı Müstekıym’in Sadakat Yolunda Koştur ve Cümlemizi Bağışla Yolundan Ayırma Gönüllerimizi Coştur Yarabbim.

Okumuş Olduğumuz Hatm-i Şerifin Kabul Görmesi, Milletimizin, Devletimizin ve Tüm Müslüman Aleminin birlik ve Beraberlik Yolundan Ayrılmaması ve Allah Rızası İçin El Fatiha.

Efendimiz Aleyhisselam Şöyle Buyururlar :

Cuma Günleri Üzerime 80 Kere Salavat Getiren Müminlerin 80 Senelik İşlenmiş günahları Affolur.Tesadüfen Karşılaşmış İki Mümin Üzerime Salavat Getirerek Musafaha ederlerse Şimdiye Kadarki ve Bundan Sonraki Günahları Bağışlanır.

Emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler...

Emeğinize sağlık. Paylaşım için teşekkürler...

Emeğine sağlık. Teşekkürler..