Hareketli Resimli Cuma Mesajları, Hayırlı Cumalar Yazılı E-Kartlar

HANIMAĞA

EMEKLİ ADMİN
Nisan Forum

cumamesajlari7ylq3s.gif

Bir dua gönderiyorum hepinize, sağlık, mutluluk, huzur olsun, sevdikleriniz yanınızda, dünyanız barış dolsun, Allah'ın selamı üzerinize olsun hayırlı cumalar dilerim.

cumamesajlari482pt8.gif

İki dua vardır ki, reddedilmez; o dua edenlerle Allah arasında bir perde yoktur; Biri, zulüm gören kişinin duası öbürü de mü'minin kardeşine gıyabında ettiği dua... Hayırlı Cumalar

cumamesajlari6gsq0m.gif

Cennet bahçelerinin gülleri yüzüne, bülbüllerin nağmeleri diline, Allah sevgisi gönlüne, bu güzel günün bereketi üzerine olsun. Hayırlı nurlu cumalar.

cumamesajlari3ljrcv.gif

Allah'ım! Dillere destan, yüreklere ferahlık olan merhametin ile günahlarımızı affeyle. Amin tüm müslümanların cuması mübarek olsun. Hayırlı, bereketli, huzurlu ve sağlık dolu günler dilerim.

cumamesajlari10mpps8.gif

Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. Saadetler hepimizin olsun. Ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun. Cumanız mübarek olsun.

cumamesajlari8nmqw6.gif

Rabbim sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma arkadaş olan ve tüm gönüllerin dert ortağısın. Beni benden uzağa at, senden uzağa atma. Cumanız mübarek olsun.

cumamesajlari55ap4v.gif

Önce yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. Sende dua et Allah için. Cumanız mübarek olsun.

cumamesajlari1kapgp.gif

Allah'ım hamd Sanadır.
Salatın, övdüğün ve seçtiğin kulun ve Resulün Muhammed'e ve Onun pak aline, ashabına olsun.
Bize bu büyük Cuma gününde alemlere rahmet olarak gönderdiğin Resulüne salat ve selam ederek, katından bağışlanma ve kurtuluş ümit etmeyi nasip et. cumanız mübarek olsun….

cumamesajlari9sipgl.gif

Sevgi söze dolarsa DUA olur, dua ALLAH'a ulaşırsa nur olur. Aynı yolda birleşen dualarımızın nur'a dönüşüp RABBİM'ize ulaşması dileği ile…Cumanız mübarek olsun

cumamesajlari2j5qtu.gif

Cuma gibi günümüz var. İslam gibi dinimiz var. Muhammed gibi şahımız var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne. Cumanız Mübarek Olsun.

Emeklerine sağlık Hanımağam hepsi birbirinden güzel çalışmalar

Emeğinize sağlık çok güzel olmuş Allah razı olsun paylaşım için

KONU GÜNCELLENDİ.

Üst Alt