Hani Derler Ya

*SıLaGüL*

Well-Known Member
Nisan Forum Üyesi
Hani Derler Ya

Hani derler ya; insanlar daima sevince mutlu olur. Yalan be arkadaşım inanma. Sevince daha büyük acı çekiyorsun aslında, sevince yüzün gülmüyor aslında.

Hani derler ya; onun yanında olmak gibisi yok. Peki ya o kalbindeyken hiç senin olmadığını bilmek nasıl bir duygu bunun nasıl olduğunu bilmek gibisi yok be asıl.

Hani derler ya; sağa ve sola baktığın da onun görür gibi olursun bunun adı aşk derler. Peki onsuz olduğunu bildiğin de de üzüntü aşk değil midir ? AŞK; sadece onu gördüğünüzde mi "AŞK" anlamına geliyor. Onu görmediğiniz halde de hissetseniz aşk olmaz mı bunun adı ?

Hani derler ya; yanımda kardeşlerim olsun yeter aşkı ne yapıyım. Yav, soruyorum size kaç kere içinizde ki size söz geçirebildiniz ? Kaç kere içinizde ki size, onu sevmiyorum diye haykır diyebildiniz veya bunu kaç kere yapabildiniz ? Arkadaş ortamında güldünüz, eğlendiniz, yeri geldi göbek attınız. Peki ya evde ki haliniz ? Yine hüzün, yine şarkılar ve yine gözyaşlarından ibaret değil midir ?

Hani derler ya; son nefesimde de sen yanımda ol. Kaç kere sordunuz ona beni seviyor musun diye ? Ve kaç cevabında sizin gözünüzün içine bakarak söyledi. Geç arkadaşım bu duyguları, sana baktığında gözünün içi gülmüyorsa yalan. Ne kadar sever ki ? Ne kadar son nefesinde yanında olur ki ?

Hani derler ya; senden ayrılınca ölürüm ben. Kaç kıza veya erkeğe dediğimizi bizde bilmeyiz ama ayrılınca öldünüz mü ? Ben, bedenen daha hiç ölmedim ama ruhen yokum buralarda. Ruhum ölüm diyarlarında gezinmekte, gözlerim ise onu izlemekte bedenimle. Saçmalık değil mi sizce de yav, sizi terketmiş olsa bile yine onu izlemek. Onun birisi ile sevgili olduğunu bildiğiniz halde, acı duyacağınızı bildiğiniz halde onu izlemek ?

Hani derler ya; kalk gidelim gönlüm sevmiyor seni. Kaç kere kalkıp gittik ondan uzaklara, yine aynı şehirdeydiniz, yine onunla aynı havayı soludunuz ve yine aynı ortamlarda bulundunuz. Size hem yakın hem de uzak olması çok saçma geliyor demi be size. Aranızda 1 kişi var ama yüreklerde o Kuzey kutbunda siz ise Güney kutbunda farka bir dünyanın uç tarafları.

Hani derler ya; ayrıldıktan. Sen benim için hiç bitmeyeceksin. Ulan, madem bitmeyecektim ne diye ayrıldın da gözyaşlarıyla mahkumiyete bıraktın beni bu evde ? Ne diye şişelere ve paketlere talip bıraktın ? Saçmalık geliyor demi size de seviyorum seni, benim için bitmeyeceksin ama ayrılmamız lazım.

Hani derler ya; seni görünce kalbim duracak gibi oluyor. İyi de ben adını duyduğum da nefesim tıkanıyor. Gidiyorum, öbür tarafa bakıyorum ve geri geliyorum. Ben ne yapmalıyım ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
KONU GÜNCELLENDİ

Üst Alt