İSTEK YAPILDI dj isim isteğimdir

Gülcan Arslan

Active Member
Nisan Forum Üyesi
selamlar hayırlı günler diliyorum forumun değerli emektarları başında dj yazısı olmayacak şekilde beyaz.kırmızı.mavi.sarı renklerde admin gürkan-admine gülcan-Asi ve Mavi-Bitmeyen Şarkı-Mana-Saklımdasın yazmış olduğum isimleri hazırlayıp paylaşmamıza yardımcı olursanız çok mutlu olurum yazılar hareketli olacak.hakkınızı helal edin çok zahmet veriyorum emektar arkadaşlara güzel forumlar sohbetler.

selamlar hayırlı günler diliyorum forumun değerli emektarları başında dj yazısı olmayacak şekilde beyaz.kırmızı.mavi.sarı renklerde admin gürkan-admine gülcan-Asi ve Mavi-Bitmeyen Şarkı-Mana-Saklımdasın yazmış olduğum isimleri hazırlayıp paylaşmamıza yardımcı olursanız çok mutlu olurum yazılar hareketli olacak.hakkınızı helal edin çok zahmet veriyorum emektar arkadaşlara güzel forumlar sohbetler.
Tam anlayamadım.

selam değerli hocam isimlerim renklerini yazmıştım yayın için hangi renkte olacaklarımı

Anlamadığım bunlar normal dj isimleri gibimi hazırlanacak. dj yazmayacak başında
yoksa indexte kayan yazı da gözüken yazılar mı tam onu anlamadım

hocam radyoda yayın larda dj ismi görünüyorya mesela ben yayında olduğumda ismim hörünecek onu ifade etmeye çalışmıştım.

As hg gülcan tskkr sanada bişiler hazırladım inşllh begenirsiniz

asagıdaki linklerden ulasabilirsin

selamlar hepsi bişrbirinden güzel olmuş ellerine sağlık çok tşk ederim.emekleriniz hep var olsun tüm değerli foruma emek veren gönül dostlarımıza yürelten tşk ederim.allah razı olsun yazacağım şiirlerimi forumda en kısa zamanda paylaşmak üzere hayırlı günler dilerim.allaha emanet olun sağlıcakla kalın