Değerli Adminimiz Hanımağamız Gül Ablamm dogum günün kutlu olsun saglıklı mutlu yaşalr dilerim sevdiklerinle beraberr..

Cennet Bahçem

⭐ADMİN⭐
Yönetici
ADMİN
Değerli adminimiz hanımağamız gül ablamm dogum günün kutlu olsun sağlıklı mutlu yaşalr dilerim sevdiklerinle beraberr.
cwd2r9jw.png

Ekli dosyalar

• İyi ki doğdun GÜL .mp3
    975.5 KB · indirme: 239
Emeğinize sağlık Aylin, paylaşım için teşekkür ederiz..

Teşekkür ederim Aylincim çok mutlu ettin beni... Ben de unutuldum sanıyordum ama doğum günümü unutmayan hatırlayan biri varmış demek ki... xsmyx (360) Mutlu oldum ALLAH da seni mutlu etsin inşallah... Seninde unutmayanların hatırlayanların çok olsun .....

Teşekkür ederim Sabri bey....

Teşekkür ederim Faroz hoca... Sizinde her şey gönlünüzce olsun inşallah...

Doğum Günün kutlu olsun, sağlıklı mutlu huzur dolun nice uzun yıllara inşallah. Tüm güzellikler seninle olsun adminim

Çok teşekkür ederim Refik bey... Cümlemiz huzurlu mutlu sağlıklı olalım inşallah....

Sağlıktan öte güzelliğin olmadığı şu dünyada sana yaşamların en sıhhatlisini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun Ağamm
15mzr7013vd.gif
logoanni.gif
15mzr7013vd.gif

Doğum günün kutlu olsun Candostum, sevdiklerinle nice sağlıklı mutlu yıllara inşallah...

Teşekkür ederim Mareee xsmyx (361)xsmyx (361)

Teşekkür ederim Candostum....

Teşekkür ederim Damlacım...xsmyx (41)

Adaşım iyiki dogdun iyiki tanıdım seni sen harika adil dürüst adalet kokan bir adaşımsın doğum günün kutlu olsun .Nice sağlık,huzur,mutluluk dolu yıllara ….

sayin hocam geç gördüm dogum günü kutlu olsun yavrumuzun Allah sağlikli ömürler nasip eylesin

Adaşım iyiki dogdun iyiki tanıdım seni sen harika adil dürüst adalet kokan bir adaşımsın doğum günün kutlu olsun .Nice sağlık,huzur,mutluluk dolu yıllara ….

Teşekkür ederim canım adaşım....xsmyx (41)

Teşekkür ederim Pelincim...

Üst Alt