Bugün yanına gelipte dizlerinde ölesim geldi..

*SıLaGüL*

Well-Known Member
Nisan Forum Üyesi
Bugün yanına gelipte dizlerinde ölesim geldi..

bugnyannageliptedizle3ks53.jpg

Sen gittin ya bitanemmm..çıkmıyorum işte ellerin içine..hapsettim kendimi lal olmuş odalara..konuşmuyorlar benimle..hiç birşey almıyorum eve.. zehirlemezmiş bayat ekmek insanı onu da anladım bitanem ..kimseyle konuşmuyor susuyorum sadece.. aynı seninle vedalaşırken ki gibi..gözerlim de kaçarcasına bakıyor .."neden konuşmuyorsun" diye soranlara.."darıldım işte sana" deyip kesip atıyorum..herkes kızıyor sana..bir ben kızamıyorum..ele tutuşmuş insanları görüce artık nefret doluyor içime.. onuda anlamış değilim.. bir zamanlar gıpta ile bakarken..saçlarının karası gelmiş durmuş bak gecenin bir kenarına..saçlarının parıltısı yıldızların ışıltısı olmuş..özlemimi yıldızlar giderir oldu.. ahhh gene susuyor bak herşey.. artık canım hiç birşey istemiyor.. darıldı çocuk işte.. oturdu sobanın arkasına.. dudaklarım da büzdüm.. oyuncağımı getirin gülsün yüzüm..düşünceler sarıyor gene aklımı.."sevgilim gitme" desem kalır mıydı.. "yeniden başlasak" desem döner miydi diye..televizyonun kumandasınıda kırdım...sanki bana inat nerede matemli müzik varsa sunuyorlar..kızdım kırdım attım..açmıyorum telefonları, perdeleri..hapsettim kendimi sensizliğe o kadar basit işte prenses..ne güzel günlermiş seninle olan günler.. gülümseme geliyor azıcık yüzüme devamında adını başka diller anıyor yaa boynuna başka kollar sarılıyor yaa..gidiyor o tebessüm..deli ediyor bu düşünce..ben sevdim ben çekiyorum eziyeti..anlayacağın birtanem sen benden gittin yaa bende herşeyden gittim..ilk tanıştığın adam varya.. aynı yerde aynı saatte bekliyor..umut işte.. feryadım cevapsız kalır gider sensiz sessizlikte.. mutlu ol sevdiğim..öyle deli bir düşünce ama bugün yanına gelipte dizlerinde ölesim geldi..

KONU GÜNCELLENDİ...