Güzel Hikayeler BABA VE KIZI - BİSİKLET-

Melodi16

⭐TEKNİK ADMİN⭐
Yönetici
ADMİN

Baba ve Kızı​

baba-ve-kizi
Küçük çocuk, annesiyle beraber alışverişe çıkmıştı. O esnada yola doğru baktığında, hipnotize edilmiş gibi yürümeyi bıraktı. Birlikte bir bisikletin üzerinde olan bir adamla kız çocuğu dikkatini çekmişti. Arkadaki kız, kendi yaşıtı olmalıydı. Ve sırtında eski bir çanta asılıydı. Babasına sımsıkı sarılmış; soğuktan pembeleşen yanaklarını, yastığa koyarcasına babasının sırtına dayamıştı. Adamın arada bir yana doğru dönerek söyledikleri, küçük kızı güldürüyordu.
Annesi bisikletin arkasından bakan oğlunun durumunu farkederek; “Herhalde evdeki bisikletlerin yetmedi,” diye söylendi ve “Beğendiysen baban ondan da alır,” dedi.
“Ben bisiklete değil, arkadaki kıza baktım çünkü babası onu güldürüyordu.” dedi, oğlan
babaogularaba1wc50.jpg

Anne, oğlunun söylediklerini duymazdan gelerek, oğlunun kıyafetini düzeltti ve “Çocukların okula nasıl gittiklerini kendi gözlerinle gördün,” diye çıkıştı.“Bu soğukta, birçoğu bisikletle ya da yürüyerek okullarına gidiyorlar. Halbuki baban, işine giderken fedakarlık yaparak, seni arabasıyla bırakıyor.”

Oğlanın gözü hala bisikletteydi. Anne, gene alaycı bir şekilde “Babanla konuşalım, seni bir gün bisikletle götürsün. Ne hoş olur, değil mi?” Küçük çocuk, annesinden gözlerini kaçırarak:”Bunu gerçekten çok isterim,” diye yanıtladı annesini. “Böylece babama sarılabilirim.”
bisikletlibabaogulifex7.png

çok güzel hikayeeeeee melodimmmmmmmmmm emeğine sağlık paylaşım için tşk

çok güzel hikayeeeeee melodimmmmmmmmmm emeğine sağlık paylaşım için tşk
Ben de bu hikayeyi ilk okuduğumda beğenmiştim. Babalar gününde paylaşmak istedim. Teşekkürler Pelinimm.

Gerçekten güzel bir hikaye Melodi, bunu yaşayamayan çok çocuk var hele ki bizim zamanımızda..
Paylaşım için teşekkürler...

Gerçekten güzel bir hikaye Melodi, bunu yaşayamayan çok çocuk var hele ki bizim zamanımızda..
Paylaşım için teşekkürler...
Malesef Ayaz. insanlarişyaşamından çocuklarına vakit ayıramıyor. Buna birebir şahidim

Üst Alt