Flatcast Radyo Tema -ASLI-Sevseydin Bayan Radyo Teması...

-ASLI-

GRAFİKER
Grafik Tasarım
sevseydinnbayantemaf3f7m.jpg

Ekli dosyalar

• SEVSEYDİN BAYAN TEMA.fcp
    475 bayt · indirme: 3
emeğine sağlık aslı güzel paylaşım için tşk

Emeğinize sağlık. Güzel paylaşıma teşekkürler.

Güzel sade bir tema çalışması eline sağlık can xkahvex

Emeginize saglık güzel paylaşımınıza çokk tesekkürlerr

Çok güzel. Emeğine sağlık Aslı. Paylaşım için teşekkürler.

Keşke bu işi paraya dökseymişim sizi ne süründürürdüm (:
Sayenizde adım daha çok duyuluyor
çok teşekkür ederim (:

Lütfen bir daha ki temalarımı taklit ve editleme yaptığında, biraz daha fazla özveri ve kalite bekliyorum (:
(bu arada yeni bir tema daha yaptım kendime "yav he he" den sonra onada bir bakııver copy yada editleme yapılacak bir yeri var mı?) :P
Mesela Nokta baya kaliteli taklit ediyor (:
sende yeni türemişsin belli
yazık size

sevgiler Aslıcım mucuks.

çok teşekkür ederim (:

Lütfen bir daha ki temalarımı taklit ve editleme yaptığında, biraz daha fazla özveri ve kalite bekliyorum (:
(bu arada yeni bir tema daha yaptım kendime "yav he he" den sonra onada bir bakııver copy yada editleme yapılacak bir yeri var mı?) :P
yazık size

sevgiler Aslıcım mucuks.
Merhaba Qupido
Ben bu sitenin kurucusuyum ve burası emek veren tüm üyelerin sitesi nisanforum. Öncelikle şunu söleyeyim ben sizin nick ilk kez görüyorum ve ilkte duydum. Emekleri korumak ta benim başlıca görevim. Size ait bir alıntı veya bir konu varsa bunu yönetime ulaştırabilirdiniz böle dalga geçer gibi yazmakla değil gelirsin bana veya yönetimden bir arkadaşa konuyu iletirsiniz. Bazı hoş ve güzel temalar referans alınarak yapılabilir. suçlama yaptığınız size ait olan ne varsa ve arkadaşımızda onu beğenerek tema yapmışsa bu bence normal bişe. Ben photoshop dersleri veriyorum ve arkadaşlar bunu uyguluyorlar o zaman ne demem lazım neden aynısını yaptınız bunumu demeliyim. Paraya dökseydim dediniz ya tamam herpsine noterden telif hakkı alabilirsiniz bunda sorun yok ama siz siz olun kimseyle böle dalga geçer gibi yukardan bakış ile konuşmayın.. Halledilmeyecek hiç bir sorun yoktur.
saygılarımla F@ROZ.

sevgili Qpido..keske bu tepkinizi logonuzu silip kendi logolarını ekleyerek tema hırsızlıgı yapan insanlara
gösterseydiniz ... ben bi süredir tema calisiyorum evet bende bir gelir elde etmiyorumm.. ayrica yaptigim temalar tamamen özgün
ve kendi calismalarim .. flatcastta ayni avatar ve benzer calismalar yapan onlarca arkadasim var ..ben kimseye beni taklit ediyorsun demiyorumm
kendinizi bu kadar önemsemeyinn..herkesin kendine özgü calismalari var benzer olabilir bu konuda kimseyi suclamayin..EGONUZU baskalarına harcayin
bana degill.......ASLII......

qupitokefou.png

Qupidonun sitesindeki tüm temalarını 4 kere taradım. kopya dediği buysa eğer bu noktaları herkeskullanıyor. Keşke taklit ya da kopya dediği temasını da burda paylaşsaydı. Temayı kopyalamış ya da imza silinmiş durum ben göremedim. Suçlama yaparken lütfen delillerle belgelerle gelin @Qupido

çok teşekkür ederim (:

yazık size

sevgiler Aslıcım mucuks.
BY QUPI QUPI QUPI, herhangi bir konuda iddiada bulunurken, ortaya belge, delil,kanıt sunulur, senin yaptıgına biz camur atma diyoruz, ha baska bir amacın varsa MESHUR olmak gibi, bunun yolu bu degil, yada egolarını tatmın se bu yol da yanlıs, flatta aynı avatarı onlarca arkadas calısıyor, dogal bır durum, aynı sözlerıde kullanıyoruz, İSNATSIZ İDDİA KISILIK HAKLARINA VB.BIREYIN TASARRUFUNA TECAVÜZ VB.Maddelerden TCK ilgili maddesince suctur, bilgilerinize...

Ya sayenizde adım daha çok duyuluyor demek ilginç. Bu tarz temalar yapan çok temacı var. Hatta yakında ben de yapacam inadına. :)) Telif hakkı istesin arkadaşım. Bir temaya isim yazmak için para isteyenler değiliz biz

Son düzenleme:
Ya sayenizde adım daha çok duyuluyor demek ilginç. Bu tarz temalar yapan çok temacı var. Hatta yakında ben de yapacam inadına. :)) Telif hakkı istesin arkadaşım. Bir temaya isim yazmak için para isteyenler değiliz biz
:))xkahvex