PSP GRAFİK Aslı // Tasarım Kamil

Kamil173417

PSP GRAFİK TASARIM
PSP DESIGN
Web sitesi
beautifulcreations01.blogspot.com
asl-kamilversiyon-166jlw.jpg

glitter0043o5k0f.gif

aqsl-kamilvers-3z2kzn.gif

glitter0043o5k0f.gif

asl-kamilversiyon-2mfke0.jpg

Elinize sağlık Ustam. Keyifli bir ders. Paylaşım için teşekkürler. Yeni derslerinizi özledik.

Elinize sağlık Ustam. Keyifli bir ders. Paylaşım için teşekkürler. Yeni derslerinizi özledik.

Teşekkür ederim....İnşallah yeni dersler gelecek...
Arkadaşlarında bu dersin versiyonlarını yapmasını isterdim
Fakat forumda Corel Paint Shop ile ilgilenen yok gibi geldi bana...
Öncelikle yönetici veya diğer arkadaşlardan üyelerin kullanabilecekleri Corel PaintShop programı kurulumu yayınlamalarını rica ediyorum
Bu x6 veya x8 versiyonu olabilir...Sonrası yavaş yavaş gelir....
Şimdilik Violette'nin sitesinde biraz photoshop dersi var...İlgilenecek arkadaşlar buradan ders yapabilirler
Orada Tags bölümünde dersler var...Çeviri programı ile Tükçe olabilir...
Ayrıca yan butonlarda bazı faydalı linkler var...Saygılar

Öncelikle yönetici veya diğer arkadaşlardan üyelerin kullanabilecekleri Corel PaintShop programı kurulumu yayınlamalarını rica ediyorum
Şimdilik Violette'nin sitesinde biraz photoshop dersi var...İlgilenecek arkadaşlar buradan ders yapabilirler
Ustam Forumlar genelde flatcast yardım destek amaçlı kuruluyor. Tema,index,e kart ve malzemeleri,radyo kurulum, vb destek yardım ve paylaşımlar yapılıyor. Burda da PSP dersleri verilse süper olur. Ancak yabancı sitelere yönlendirerek değil, kendimiz Türkçe eğitimler vermeliyiz. PSP derslerini PSP Melodi sitesinde vermeyi düşündük. Ancak benim iş yoğunluğum ve sağlık sorunlarım nedeniyle bir türlü ilgilenemedim. Bu sıkıntıları atlatabilirsem sizin de yardım ve desteğinizle PSP derslerine başlarız. PSP öğrenme konusunda istekli arkadaşlar olursa da seve seve yardımcı oluruz.

Ustam Forumlar genelde flatcast yardım destek amaçlı kuruluyor. Tema,index,e kart ve malzemeleri,radyo kurulum, vb destek yardım ve paylaşımlar yapılıyor. Burda da PSP dersleri verilse süper olur. Ancak yabancı sitelere yönlendirerek değil, kendimiz Türkçe eğitimler vermeliyiz. PSP derslerini PSP Melodi sitesinde vermeyi düşündük. Ancak benim iş yoğunluğum ve sağlık sorunlarım nedeniyle bir türlü ilgilenemedim. Bu sıkıntıları atlatabilirsem sizin de yardım ve desteğinizle PSP derslerine başlarız. PSP öğrenme konusunda istekli arkadaşlar olursa da seve seve yardımcı oluruz.

.Emeğinize sağlık Kamil bey teşekkürler..Çok güzeller..

Programın Türkçe dilinde olmayışı mecburen İngilizce yapmaya zorluyor bizi...
İnşallah gönlünüzdekileri gerçekleştiririz :)

emeğine sağlik güzel paylaşım için tşk

İnsanlara birşeyler öğretmeye çalışmak ve verilen emeklerin boşa gitmediğini görmek büyük mutluluk verir.
Nisanforum'un bir okul olduğunu sizinle bir daha hatırladık.
Ekibimizde sizin gibi bir ustaya sahip olduğumuz için şanslıyız..Emek ve çabalarınız için teşekkürler Kamil bey....

İnsanlara birşeyler öğretmeye çalışmak ve verilen emeklerin boşa gitmediğini görmek büyük mutluluk verir.
Nisanforum'un bir okul olduğunu sizinle bir daha hatırladık.
Ekibimizde sizin gibi bir ustaya sahip olduğumuz için şanslıyız..Emek ve çabalarınız için teşekkürler Kamil bey....
Ne güzel sözler bunlar...Çok teşekkürler arkadaşım...İyiki aranıza katılmışım..
Photoshop veya paintshop bulaşıcı bir hastalık gibidir..Bağımlılık yapar :)Hiçbir zaman kendimi usta gibi görmedim
Belki tecrübem biraz daha fazla o kadar...Çünkü bu işin sonu yok ...Hayal gücü sınırsız...
İnşallah birikimlerimi sizlere akatarailirim....Bu arada bende Photoshop konularını inceliyorum...
Güzel paylaşımlar dileklerimle :)

Teşekkürler Kamil Bey; bu ders beni çok onure etmişti uygulamaktan mutlu olduğum bir dersti.

Cok hos olmus elinize emeginize saglik, Corel gelince bende var fakat kulanamsini bilmiyorum
acikcasi vakdim kisitli oldugundan ögrenemedim de tam...merakda ediyorum aslinda ...

Cok hos olmus elinize emeginize saglik, Corel gelince bende var fakat kulanamsini bilmiyorum
acikcasi vakdim kisitli oldugundan ögrenemedim de tam...merakda ediyorum aslinda ...
teşekkür ederim...açıkçası banada paintshop için ilgi yok gibi geliyordu forumda...derslere devam etsem sanki iyi olacak gibi :)