Güzel Hikayeler ŞÜKÜRLER OLSUN

mehmet alii

THEME MAKER
Nisan Forum
ÇOK ŞÜKÜR,ELHAMDÜLİLLAH
Bir kadın her gece uyumadan dua eder ve Allah’a şükrederdi.
Bir gece uyumadan şöyle bir şükür duası etti
Allah’ım! Şükürler olsun ki sabaha kadar kocamın horultusunu duyuyorum. Demek ki o yaşıyor
Allah’ım! Şükürler olsun ki kızım bulaşıkları yıkadığı için her gün şikayet ediyor. Demek ki o evdedir ve yaşıyor.
Allah’ım! Şükürler olsun ki vergi veriyorum. Demek ki bir mesleğim ve gelirim var ve işsiz değilim.
Allah’ım! Şükürler olsun ki giydiklerim bana dar geliyor. Demek ki yemek için yeterince yemeğim var.
Allah’ım! Şükürler olsun ki gün bitiminde aşırı yorgunum. Demek ki henüz zor işleri yapabilmekteyim
Allah’ım! Şükürler olsun ki yerleri ve pencereleri silip temizlemekteyim. Demek ki bir evim var.
Allah’ım! Hamd olsun ki bazen hastalanmaktayım. Demek ki zamanımın çoğunda sağlıklıyım.
Allah’ım! Şükürler olsun ki aldığım hediyelerle param azalıyor. Demek ki kendilerine hediye alabilecek sevgili yakınlarım ve dostlarım var.
Allah’ım! Şükürler olsun ki her sabah saat sesiyle uyanıyorum . Demek ki henüz yaşamaktayım.
GERÇEKTEN ŞÜKRETMEMİZ GEREKEN VE ŞÜKRETMESİNİ UNUTTUĞUMUZ NE KADAR NİMET VAR. ALLAH’IM! VERDİĞİN TÜM NİMETLERE ŞÜKÜRLER OLSUN

Şükredecek ne kadar çok şeyimiz var dimi...Ellerinize sağlık, paylaşım için teşekkürler.

Emeğine Sağlık Mehmet bey Paylaşıma Tskkrr...
Gerçekten Harika , Hatırlamamız gereken öyle çok şey varki şükretmek için , Anımsattınız tskkr tekrar..

Paylaşım için teşekkürler.

herkesten ALLAH razı olsun

Emeğinize sağlık ....

Üst Alt