Duyuru İSTEK TEMALARI YAPAN ARKADAŞLARIN BİLGİSİNE

Melodi16

⭐TEKNİK ADMİN⭐
Yönetici
ADMİN
Arkadaşlar. Öncelikle gösterdiğiniz özverili çalışmalarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Sitemiz güzel bir aşama kaydetti ve etmeye devam ediyor. Ben tema isteğini gerçekleştiren arkadaşlara yardımcı olur düşüncesiyle bir sunum hazırladım. Umarım işe yarar.
Tema isteği yapan üyelerimize açtığı konuyu takip etmesini, isteğin o konu altında yapılacağını söylüyoruz genelde. Ancak zaman zaman istek konusunun dışında ayrıca konu açılarak paylaşılıyor yapılan istekler. Ayrı konu açmaya gerek yok. Çünkü istek sahibi kendi açtığı konuyu takip ediyor. Bununla ilgili bir kaç görsel hazırladım. Buyrun
1- İstek konusunun altında yorum yapar gibi ya da cevap verir gibi tıklıyoruz.
2- Yaptığımız temayı normal tema ekler gibi ekliyoruz. Resim yükle > aldığımız url yi yapıştırıp kaydediyoruz.

1fles0.png

3- Yine temamızın FCP sini dosya ekleden ekliyoruz.
295et8.png

4- Cevap yaz a tıklıyoruz. Böylece tema sahibine cevap olarak isteğini yerine getirmiş oluyoruz.
371cxb.png

5 - Daha sonra sayfanın en üstüne gelip sağ taraftaki menüdeki daha fazla seçenek okunu tıklıyoruz ve başlığı düzenle diyoruz.
4o9dof.png

6- Çıkan menüden İSTEK YAPILDI butonunu tıklıyoruz .
5lcf3d.png

Böylece istek sahibinin teması kendi konusu altına eklenmiş olur. İstek sahibi temasını başka yerde aramaz.
BAŞARILI ÇALIŞMALARINIZIN DEVAMINI DİLERİM ARKADAŞLAR. KOLAY GELSİN KEYİFLİ PAYLAŞIMLAR.

Emeklerine saglık melodim güzel paylasımına tesekkürler

Teşekkürler Melodi Adminim eline sağlık can

Tema isteiği yapan ve isteği yerine getiren arkadaşlar için yardımcı olacak bir yol sunmuşsunuz,emeğiniz için teşekkürler Melodi...

melodi çok tşk canim bilgini paylaştiğin için

Emeklerin için çok teşekkürler MELODİ..

Bilgilendirme İçin Tşkkr Şükranım