İLK GÖZ AĞRIM BİTMEYEN SEVDAM

Gülcan Arslan

Active Member
Nisan Forum Üyesi
İLK GÖZ AĞRIM BİTMEYEN SEVDAM
Bitanem yokluğun bana öyle zor geliyorki sensizliğe artık dayanamıyorum
Her gün yeni doğan güneşin gökte yükselmesi gibi senin gelmeni bekliyorum
Biliyorum çok uzaklardasın sende beni benim düşündüğüm gibi düşünüyorsun
Bitmeyen sevgimiz bitmeyen şarkımız bir ömür boyu hep sürecek canım
Pencereden dışarı bakarken balkona konan beyaz kuşun penceremize bakarak ötmesi
Canımdan bana habermi getirdin diye konuşuyorum onunla çok özledim canımı diyorum
Biliyormusun bitanem omuzuna başımı koyduğumda sen saçlarımı okşarken gözlerim kapalı seni düşünüyordum
Radyoda şarkımız çalarken aynı anda bu bizim bitmeyen şarkımız demiştik hatırlıyormusun
Şimdi radyoda bizim bitmeyen şarkımız çalıyor ve ben gözlerimden sicim gibi akan yaşlarıma yine engel olamıyorum
Söz verdim söz verdik birbirimize sevgimiz hep büyük kalacaktı ölmeyen şarkımız bizim şahidimiz olacaktı
Ihlamurlar çiçek açtığı zaman el ele tutuşup bir birimize sevgimizi göz göze bakarak anlatıyorduk canım
Her göz göze gelmemizde ellerimiz birleştiğinde kalplerimiz çocuklar gibi heyecanla titriyordu
Bu güzel anlarımız hiç bitmesin istiyorduk hep dualar edip allahım bize ayrılık acısı gösterme diye niyetlerde bulunuyorduk
İlk sevgim ilk aşkımsın benim ilk defa senin için attı bu kalbim heyecanla seni gördüğünde
Seninde benden farkın yoktu deyilmi canım çünkü sevgimiz böyleydi işte heyecan ve sevgi doluyduk
Canım benim uzaktada olsan ben seni hep sevecem seviyorum çünkü benim ilk göz ağrım sevdiğimsin
Bitanem ömrüm herşeyim nefesim seni son anıma son nefesime kadar hep seni sevdim seveceğim
Gül-Can

Emeklerin için çok teşekkür ederim... Yüreğinize sağlık.....

Emeğine yüreğine sağlık Gülcan paylaşıma tskkr

güzel yorumlarınız bana güven veriyor çok tşk ederim.yorum yazan ellerinize yüreklerinize sağlık

Emeğinize sağlık, paylaşım için teşekkür ederiz..

ben tşk ediyorum yorumlarınız için saolun var olun.

Emeğine yüreğine sağlık Gülcan paylaşım için teşekkürler

Emeğinize sağlık. Paylaşım için teşekkürler...

Üst Alt