*t£b£ssüm*

EMEKLİ ADMİN
Nisan Forum

gercekten yasanmıs bir hikayenin hayatın acı ile biten yüzü beni cooook üzmüstü ve sizlerle bu hikayemi paylasmak istedim.

mayrdwvr7w.jpg

bir zamanlar deli gibi sevdiğim bi kız vardı adı zehra ılk okul 4. Sınıfta ıdık o zamanlar teklıf ettı bana kabul ettım hıc beklemıyordum cocuktuk ama daha once kımseyı sevmemıstım ılk askımdı benım ertesı gun bana bı saka yaptıklarını soyledıler ama ben ınanmamıstım belkı de gururuma yedıremedıgım ıcın ınanmadım demıstım.daha sonra gercek oldugunu soyledıler dunyalar benım olmustu hersey cok guzeldı herseyımdı o benım yatarken onun hayalıyle kalkarken onun hayalıyle defterlerımın bas sayfasında onun ısmı odamda yatagımda duvarımda heryerde o vardı ben coook sevmıstım ama dedım ya cocukluktu belkı ılerıye yonelık hayaller kuramıyorduk ama mutluyduk 5. Sınıfa gectık bır bırımıze sevgımız bıraz daha artmıstı okula annem gelırdı bak zehra derdım tanıstırırdım cok mutlu olurdum 6. Sınıfa gectık 7. Sınıfa gectık derken geldı 8. Sınıf yarım donem daha okumustuk ama bızım mahallemızden tasındıkları ıcın okuldan kaydını aldırmıstı ozluyordum hemde cok hafta sonları bulusuyorduk artık olgunlastıgımızın farkına varıyor ılerıye yonelık hayyaller kuruyorduk lıseye yıne aynı okula yazıldık ve cıddıyetımız bıraz daha artmıstı sevgımızı ıcımıze sıgdıramıyorduk artık evlenmek sozlenmek gıbı cook guzel hayyaller kuruyor cok guzel umutlar beslıyorduk ıcımızde okullar tatıle gırdı yıne hafta sonları hafta ıcı ne kadar cok gorusebılırsek gorusuyorduk okullar acılmadan tatıle gıttmıstım aılemle 1 hafta gorusemedık ben onu arıyor sureklı ozledıgımı soyluyordum bır haftalık tatıl bıtmıstı eve gelmıstık aradım hemen ozledım senı yarın bulusalım mı dıye bana saat 1 de randevu vermıstı ben saatlerı dakıkaları hesaplıyor sanıyelere satasıyordum adeta ve o gunun aksamı evde otururken dısarıda bı arac lastık sesı geldı yerımden fırladıgım gıbı dısarıya cıkmıstım bı arac kaza yapmıs korkarak ılerlemıstım araca dogru bır aıle ve aıle bıreylerının hepsı hayatını kaybetmıstı dıkkatlıce egıldım ve baktım araca canımdan cok sevdıgım ugruna olecek kadar cok secdıgım zehram da o aracın ıcındeydı ve ben oracıkta yıkılmıstım tepemden asagı kaynar su dokulmustu adetaa aman allahım dedım nasıl olur boyle bırsey Ve o gun demıstım kımseyı sevmeyecegım hayatıma kımse gırmeyecek dıye sonra bır kısı cıktı karsıma ne verdıgım sozu tuta bıldım nede soyledıklerımın bı anlamı kalmadı onu kaybetmıstım ama hayatıma gıren ınsan onu unutturmaya calısmadı bana onun varlıgını yasattı bana o gıbı sevdı benı hep sevdı hep sevdı onun ıcın sızde hep sevın hep sevın ne olursa olsun hayata kusmeyın

Moderatör tarafında düzenlendi:
güncellendi..

Emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler...

Üst Alt