Duyuru Önemli Duyuru Başsağlığı

F@ROZ

⭐Teknik Admin⭐
Yönetici
ADMİN
Web sitesi
www.youtube.com
Nasıl yazacağımı şuan bilemiyorum...
Pelinsu kardeşimizin oğlu vefat etmiştir... Allah'tan sabırlar dilerim Oğlunun mekanı cennet olur inşallah..
Dualarımızı eksik etmeyelim arkadaşlar..

Pelinim çok üzüldümm Allah'tan sabırlar dilerim .. Mekanı cennet olsun
dualarımız oğlun için canım başın sağolsun :((

Allahim sabirlar versin Rabbim yardimciniz olsun mekani cenet olsun nurlar icinde yatsin insAllah
basiniz sagolsun pelin hanim :((((((((
Fatiha Süresi Arapça okunuşu

80752

Fatiha Süresi okunuşu

• Bismillahirrahmânirrahîm.
    • Elhamdulillâhi rabbilalemin
    • Errahmânirrahim
    • Mâliki yevmiddin
    • İyyâke na'budü ve iyyâke nestaîn
    • İhdinassiratal mustakim
    • Sırâtallezine enamte aleyhim gayrilmağdubi aleyhim veleddâllîn
Fatiha Suresi anlamı

• Bismillâhirrahmânirrahîm.
    • Hamd Âlemlerin Rabbi Allah'adır.
    • Rahman'dır, Rahim'dir O.
    • Hesap ve ceza gününün (ahiret gününün) mâlikidir.
    • (Allahım!) Yalnız sana ibadet ederiz ve yalnız senden yardım dileriz.
    • Bizi doğru yola, kendilerine nimet verdiklerinin yoluna ilet.
    • Gazaba uğrayanlarınkine ve sapıklarınkine değil.

Son düzenleme:
إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعونَ
inna lillahi ve inna ileyhi raciun.

acına yürekten katılıyorum arkadaşım Allah sabır versin...
Bu acı gününde yanında olduğumuzu bilmeni isteriz. Ölüm hayatın gerçeği, acını yürekten paylaşıyoruz..evladımıza Allah'tan rahmet sizlere de sabırlar dileriz.mekanı cennet olsun ...

pelinim öncelikle Allahım sana sabır versin çok üzüldüm mekanı cennet olsun inşallah başin sagolsun :(((

إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعونَ
inna lillahi ve inna ileyhi raciun.
Pelinciğim başın saolsun ALLAH rahmet eylesin sizlere sabır dayanma gücü versin mekanı cennet olsun nurlar içinde uyusun

ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah Pelincim... Ebedi istirahatgahına ulaşmış evladın... ALLAH günahlarını affetsin...

Allah'ım, Pelin kardeşimizin oğlu senin güvencende, senin koruman altındadır. Onu kabir fitnesinden ve cehennem azabından koru. Sen vefa ve övgü sahibisin. Allah'ım onu bağışla, ona acı! Muhakkak ki sen çok bağışlayan, çok acıyansın.

Bismillâhi’r-Rahmâni’r-Rahîm.
Elhamdulillâhi Rabbi’l-âlemîn.
Er-Rahmâni’r-Rahîm.
Mâliki yevmi’d-dîn.
İyyâke na’budu ve iyyâke neste’în.
İhdine’s-sırâta’l-mustakîm.

Sırâta’l-lezîne en’amte aleyhim. Ğayri’l-meğdûbi aleyhim ve le’d-dâllîn. Aminn

Arkadaşlar dua zinciri oluşturalım kim ne okuyabilirse buradan paylaşırsa arkadaşımızda evinde edilen dualara katarak bağişlar bizimde ufacık bi katkımız olur ben alıyorum yasin tebareke nebe surerelerden birer tane

bende yasin-i şerif okuyacağım

Mü’minlerin kablelbüluğ vefat eden evlatları, Cennette ebedi, sevimli, Cennete layık bir surette, daimi çocuk kalacaklarını; ve Cennete giden peder ve validelerinin kucaklarında ebedi medar-ı sürurları olacaklarını; ve çocuk sevmek ve evlat okşamak gibi en latif bir zevki, ebeveynine temine medar olacaklarını; ve herbir lezzetli şeyin Cennette bulunduğunu; “Cennet tenasül yeri olmadığından, evlat muhabbeti ve okşaması olmadığını” diyenlerin hükümleri hakikat olmadığını; hem dünyada on senelik kısa bir zamanda teellümatla karışık evlat sevmesine ve okşamasına bedel, safi, elemsiz, milyonlar sene ebedi evlat sevmesini ve okşamasını kazanmak, ehl-i imanın en büyük bir medar-ı saadeti olduğunu, şu ayet-i kerime Ebediyen yaşlanmayacak olan çocuklar.” (Vakıa Suresi, 56:17 ; İnsan Suresi, 76:19) cümlesiyle işaret ediyor ve müjde veriyor.

Ayet-i Kerime’nin müjdesiyle Bediüzzaman Hazretleri çocuğu vefat eden ailelerin ölen çocuklarını cennette ebediyen sevebileceklerini ve vefat eden çocukların cennet çocukları olacaklarını ailelere müjdeliyor.

Pelincim çok üzüldüm ....
yavrumuzun mekanı cennet olsun, bu zor imtihanında Rabbim yardımcın olsun
ebedi yurdumuzda sevdiklerimizle hiç ayrılmamak üzere beraberiz inşallah
dualarım seninle ve evladınla

Çok üzgünüm...Pelin yanında olamasak da acını paylaşıyoruz.
Mekanı cennet olsun,nurlar içinde uyusun evladın.
Allah rahmet eylesin,sana da sabır versin...

E'zemellahu ecrekum ve ehsene âzaekum ve ğefere limeyyitikum"
Pelinsum kelimelerin kifayetsiz kaldığı bir durum bu,Allahtan gelene hiçbirimizin diyecek sözü yok lakin konu evlat olunca dayanılamayacak bir acı olduğu kesin.Rabbim mekanını cennet eylesin nurlar içinde yatsın sana ve ailenede sabırlar diliyorum rabbimden .İnan üzüntümü anlatacak söz bulamıyorum :(((

çok üzüldüm pelincim yattığı yerler nur olsun allahım sabırlar versin mekanı cennet olsun
allah rahmet eylesin anlatılmaz bi acı tekrar sabırlar diliyorum rabbimden :(

Allah razı olsun hepinizden arkadaşlar

Konu güncel

BAŞINIZ SAĞ OLSUN, ACIMIZ BİR OLSUN PELİNSU HANIM, ÇOKKK ÜZÜLDÜM!
MERHAMETİ BOL “RABBİMİZDEN” SİZE VE AİLENİZE SONSUZ SABIR VE DAYANMA GÜCÜ DİLİYORUM!

BAĞIŞLAMASI SINIRSIZ “YÜCE RABBİMİZ”
NÛR İÇİNDE YATIRSIN, MEKÂNI PEYGAMBER EFENDİMİZ (SAV)’ in YÜZÜ SUYU HÜRMETİ İÇİN CENNET OLSUN, TOPRAĞI BOL RUHU ŞAD OLSUN “İNŞALLAH”..!!!

“ALLAHIN” İZNİYLE BEN VE ANNEMDE
BİRER YASİN-İ ŞERİF, MÜLK VE NEBE SURELERİ OKUYACAĞIZ.

ESSELAMÜNALEYKÜM

Son düzenleme:
MEKANI CENNET OLSUN İNŞALLAH .RABBİM SİZLERE SABIR VERSİN ...

tsk edrim Allah razı olsun

BAŞINIZ SAĞ OLSUN MEKANI CENNET OLSUN İNŞALLAH ALLAH SIZLERE SABIR VERSIN INSALLAH

sağolun dostlar sagolsun

Pelinsu kardeşim başınız saolsun mekanı cennet olsun rabbim sabır versin inşallah

pelinsu hanım basınız sagolsun mekanı cennet olsun peygamber efendimize komsu olsun rabbim sizlerede sabrlar versin

sağolun dostlar sağolsun

Pelin hanım başınız sağ olsun.Allah rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun.Allah size sabır versin:(

sağolun dostlar sağolsun

Bismillâhi’r-Rahmâni’r-Rahîm.
Elhamdulillâhi Rabbi’l-âlemîn.
Er-Rahmâni’r-Rahîm.
Mâliki yevmi’d-dîn.
İyyâke na’budu ve iyyâke neste’în.
İhdine’s-sırâta’l-mustakîm.
Sırâta’l-lezîne en’amte aleyhim. Ğayri’l-meğdûbi aleyhim ve le’d-dâllîn. Aminn

Allahım kimseyi evlat acısı ile imtihan etmesin çok üzücü,
başınız sağolsun Allah sabır versin yarabbim cennetiyle mükafatlandırsın
henüz gördüm duyuruyu, cok üzüldüm