Duyuru Önemli Bir Bilgilendirme...

F@ROZ

⭐Teknik Admin⭐
Yönetici
ADMİN
Web sitesi
www.youtube.com
Selam ....
Bu bilgilendirme konu açan arkadaşlarıma..
Elimden geldiği sürece tüm eklenen konuları takip etmeye çalışıyorum. Konuları takip etmekte ki amacım öncelikle açılan konuların siteye uygun olup olmadığını kontrol etmektir. Sitemize eklene konuları sadece ben takip etmiyorum teşekkür yazan arkadaşlarımda takip ediyor gözden kaçırdıklarım olduğunda beni uyarıyorlar. Sitemize eklenen konuları ayrıca GOOGLE de incelemektedir. Google de arkadaşlarım gibi konuları inceler ve beni mail yolu uyarmaktadır. Google uyarıları arkadaşlarım gibi değil, daha sert bi şekilde olmaktadır ve düzeltmem içinde kısa bir süre vermektedir.
Google uyarılarına uymadığımız taktirde google bizi aramalarda göstermeyecektir. Google'nin öncelik verdiği tek şey cinsel içerik arkadaşlar. Eklenen resimlerdir. sizlere son gelen yani bugün tarihli uyarıyı sunuyorum..
googlezrjas.jpg

1- Konu png resimler
2. içerik
3- Tarih

Evet arkadaşlar Hocamıza katılıyorum bundan sonra daha dikkatli olmalıyız.
''Google kullanıcılarına aradıkları şeyleri en alakalı sonuçlar ile sunmayı vaat ediyor. Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden olsa bile aslında işin temelinde yatan şey aracılıktır. Bir aracı olarak kullanıcılarına sizin sitenizi sunarak size KEFİL oluyor. Bu hem organik hemde ücretli arama sonuçları için geçerlidir. Kefilliği karşılığında ise sizden belli standartlarda bir site bekliyor. Bunun için belli kalite kuralları getirmiştir ve bu kurallara uymayan sitelerin benim dizinimde yeri yok, beni veya kullanıcıları kandırmaya çalışmayın affetmem acımam diyor. Empati yeteneğine sahip bir Seo Uzmanı bunda anlaşılmayacak bir durum olmadığını ve çok doğru yaptığını zaten görecektir.

Unutmayın ki Google’da demokrasi gerçekten işlemektedir. Bu sebeple kullanıcılarınıza odaklanın gerisi Google tarafından gelecektir.''

Bu önemli bilgiyi bizimle paylastiginiz için çok tesekkürlerr hocalarımmm

Bilgilendirme için teşekkürler...

Yerinde bir paylaşım, uyarı ve bilgilendirmeniz için teşekkür ediyorum....

Bilgilendirme için teşekkür ederim hocam ...

bilgilendirme için teşekkürler hocam

Üst Alt